بازدید رئیس ستاد مقابله با کرونا و فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) از روند اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان اسلامشهر

برگزاری جلسه توجیهی با فرمانده بسیج حوزه های بسیج نجمه و ابوذر غفاری شهرستان اسلامشهر در راستای طرح شهید سلیمانی
۱۳۹۹-۱۰-۲۷
تسلیت مدیریت و پرسنل شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در پی درگذشت پدر گرامی خانم اکبر زاده
۱۳۹۹-۱۰-۳۰
Show all

دکتر علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا و سردار احمد ذوالقدر، فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) با محوریت پایش روند اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان اسلامشهر و به‌ویژه اقدامات انجام‌شده در راستای تیم‌های رهگیری و مراقبت بازدید کردند.

گالری عکس

ه گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر،روز پنجشنبه ۲۵ دی ۹۹ دکتر علیرضا زالی، سردار احمد ذوالقدر و هیئت همراه از روند اجرای برنامه مدیریت و کنترل اپیدمی کووید-۱۹ به شیوه محله و خانواده محور در این شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید که سرهنگ هادی ایلکا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) شهرستان و دکتر فاطمه تاجیک، مدیر شبکه بهداشت و درمان نیز حضور داشتند  از محل استقرار تیم رهگیری آموزش‌دیده سپاه نیز بازدید و ضمن مشاهده نحوه انجام رهگیری تلفنی با مشارکت داوطلبین بسیج، از روش صحیح انجام آن و همچنین آموزش و نظارت مستمر و مطلوب این شبکه بهداشت تقدیر شد.

دکتر تاجیک در راستای نحوه اجرای طرح به‌ویژه عملکرد تیم‌های رهگیری و مراقبت گفت: به دلیل حجم بالای رهگیری تماس یافتگان با بیمار مبتلابه کرونا و همچنین برای از دست ندادن زمان مناسب رهگیری، تیمی از داوطلبان بسیجی معرفی‌شده از سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) شهرستان آموزش داده شدند. در همین خصوص با تمام سازمان‌ها و ادارات دولتی و خصوصی شهرستان مکاتباتی با تأکید بر اعلام روزانه فهرست افراد بیمار مبتلا به کروناویروس و افراد دارای هریک از علائم مشکوک به این شبکه انجام شد و همچنین فهرست بیماران اعلامی درمانگاه‌ها و مطب‌ها خصوصی شهرستان هم با این لیست‌ها جمع‌بندی و به‌صورت گزارش روزانه نتیجه رهگیری‌های انجام‌شده در اختیار تیم‌های مربوطه (مراقب سلامت و نمونه‌گیر) قرار می‌گیرد و تیم‌ها به آدرس‌های اعلام‌شده برای انجام رپید تست اعزام می‌شوند.

وی در ادامه از مشارکت فرماندار، فرماندهان دو ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) اسلامشهر و امام جعفر صادق (ع) بخش چهاردانگه، داوطلبان بسیجی و هلال‌احمر و به‌ویژه حضور تمام کادر بهداشت و درمان شبکه بهداشت در این عرصه قدردانی و ابراز امیدواری کرد که با مشارکت تمام آحاد مردم بتوانیم این بیماری را به‌زودی زود ریشه‌کن کنیم.

 

 

admin
admin

شبکه بهداشت ودرمان اسلامشهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گفتگو آنلاین

در حال حاضر امکان گفتگو آنلاین وجود ندارد. سوالات خود را برای ما بفرستید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

سوالات خود را برای ما ارسال کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد.

برای ارسال دکمه Enter را فشار دهید.