پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به مناسبت روز بهورز

برگزاری جلسه آموزشی کارشناسان معاونت غذا و دارو برای مربیان داوطلبان سلامت
شهریور ۱۲, ۱۳۹۶
بازدید نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از کلینیک دندانپزشکی تجمیعی وکلینیک سیار دندانپزشکی
شهریور ۱۲, ۱۳۹۶

مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، دوازدهم شهریورماه روز بهورز است، کسی که از میان مردمش بر خواسته و در روستایش برای رضای حق‌تعالی، سلامت را به مردمش تقدیم می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، خدمت در حوزه بهداشت و درمان و تأمین سلامت مردم،  از نعمات عظیم خداوندی است و مسند خدمتگزاری به مردم، توفیقی والاست.  دوازدهم شهریورماه به نام ” روز بهورز” باهدف کمک‌رسانی هر چه بیشتر به بیماران روستایی نام‌گذاری شده است .
به همین مناسبت دکتر محمدرضا سلمانی مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در پیامی این روز را به همه بهورزان تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بهورزان به‌عنوان سربازان خط مقدم نظام سلامت کشور،  نخستین محل دسترسی مردم به شمار می‌روند و نقشی بسیار حیاتی را در سلامت جامعه به عهده‌دارند. بهورزان، نمونه بسیار مناسبی از فناوری کم‌هزینه، پرثمر و  بهترین پیام‌آوران سلامت در کشورند که با تلاش مضاعف خود و با کمترین امکانات و با تلاش و فعالیت شبانه‌روزی، نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها و صیانت از سلامت مردم‌دارند. اگر امروز شاهد ریشه‌کنی بیماری‌هایی مانند فلج اطفال، کاهش مرگ‌ومیر کودکان و مادران و کاهش بیماری‌های واگیر در کشور هستیم باید همه را مرهون زحمات و تلاش بهورزان بدانیم، زیرا ارتقای شاخص‌های بهداشتی کشور به‌ویژه در روستاها در گروی تلاش و فعالیت این عزیزان است.
فرارسیدن ۱۲ شهریور، روز بهورز را خدمت شما بهورزان عزیز تبریک عرض نموده و از خدمات ارزنده‌تان در حوزه سلامت تقدیر و تشکر می‌نمایم. امید است همواره در پناه حق، موفق و مؤید بوده و در وظایف خطیر و گسترده خویش  بیش‌ازپیش در جهت ارتقاء سلامت مردم کوشا و پویا باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گفتگو آنلاین

در حال حاضر امکان گفتگو آنلاین وجود ندارد. سوالات خود را برای ما بفرستید تا در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیریم.

سوالات خود را برای ما ارسال کنید. ما به شما کمک خواهیم کرد.

برای ارسال دکمه Enter را فشار دهید.